загрузка...

Фільм РобоКоп: Основні завдання (2000)

RoboCop: Prime Directives
Постер до фільму РобоКоп: Основні завдання (2000)
Робокоп став продуктом новітнього експерименту, проведеного корпорацією ОСР, фахівці якої працювали над розробкою та втіленням в життя проекту створення першого в світі людини-робота. Так уже сталося, що незабаром підоспів і матеріал для створення робота. Долі було завгодно завершити життєвий шлях дуже чесного і принципового поліцейського Алекса Мерфі, якого по праву можна було вважати кращим офіцером поліції в місті. Підступно вбитий злочинцями, Алекс Мерфі потрапив до рук спеців з ОСР, які вирішили, що саме Мерфі і стане першим Робокопом. Операція по з'єднанню живої матерії і стали пройшла успішно і у міста з'явився новий грізний і непорушний захисник, готовий виступити на стороні закону. Робокоп став ідеальним поліцейським, позбавленим всіх людських недоліків: гранична чесність, непідкупність, безстрашність і самовіддане служіння людям - ось його головні характерні риси. Він відмінний стратег, чудовий стрілець і приголомшливий боєць, готовий вести боротьбу в самих екстремальних умовах. Тепер, він - вершитель закону і борець за торжество справедливості! І лиходіям краще зійти зі свого кримінального шляху і розлучитися зі злочинним минулим, інакше їм доведеться гірко пошкодувати про свої злодіяння.

Інформація про фільм РобоКоп: Основні завдання (2000)

Рік: 2000
Країна: Канада
Кіностудія: Robocop Productions Ltd
Режисер: Джуліан Грант
Основні актори: Пейдж Флетчер, Моріс Дін Вінт, Марія дель Мар, Джерент Він Дейвіс, Леслі Хоуп, Ентоні Лемке, Ребека Колс-Будріс, Кевін Джубінвіл, Девід Фрайзер, Мег Хогарт

Фільм РобоКоп: Основні завдання (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам