Фільм Роман із каменем (1984)

Romancing the Stone
Постер до фільму Роман із каменем (1984)
Джоан Уайлдер, головна героїня цієї картини, є популярною письменницею жіночих романів. Вона отримує несподіване послання від загиблого чоловіка рідної сестри зі стародавньою картою із зазначенням місця розташування величезного смарагду. Пізніше їй дзвонить Елейн і благає негайно відправитися в Картахену - один з колумбійських міст, де її захопили в заручники місцеві злочинці Айра і Ральф. Джоан погоджується доставити їм карту в обмін на життя сестри. Але в Колумбії її відразу ж на них чекають неприємності: міжміський автобус перевертається на півдорозі. Як виявилося, за дівчиною організував стеження ще один претендент на смарагд - полковник Соло. Несподівано на допомогу приходить місцевий авантюрист і супермен Джек Ті Колтон. Він за чималу оплату погоджується супроводжувати письменницю до пункту призначення. Полковник продовжує переслідування, намагаючись заволодіти жаданої картою. Рятуючись від погоні, парочка потрапляє в поселення, яким завідує місцевий наркодилер Хуан, який є затятим шанувальником творчості письменниці, дізнається її і допомагає позбутися від переслідування. Потім хлопці разом знаходять смарагд, але після стрибка з водоспаду потрапляють на різні береги бурхливої ​​річки. Колтон обіцяє дівчині зустріти її в Картахені. Досягнувши зазначеного місця, письменниця намагається здійснити обмін карти на сестру. Раптом з'являється Соло і, погрожуючи згодувати даму крокодилам, змушує Джека віддати камінь. Але волею випадку коштовність виявляється в пащі одного з хижаків, уплившего в річку. Зав'язується перестрілка. Герої картини рятуються. Джоан повертається в Нью-Йорк, не розраховуючи коли-небудь побачити хлопця. Але через деякий час Джек з'являється у неї вдома. Він знайшов того крокодила і дістав смарагд.

Інформація про фільм Роман із каменем (1984)

Рік: 1984
Жанр: Пригодницький, Комедія, Романтичний
Країна: США, Мексика
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Роберт Земекіс
Основні актори: Майкл-Дуглас, Кетлін-Тернер, Денні-Де-Віто Зак Норман, Альфонсо Арау, Мануель Охеда, Голланд Тейлор, Мері Еллен Трейнор, Ів Сміт, Джо Несноу

Фільм Роман із каменем (1984) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам