загрузка...

Фільм Саботаж (1996)

Sabotage
Постер до фільму Саботаж (1996)
Майкл Бішоп - колишній морський піхотинець, який служить своїй країні і закону. Його життя, звичайно, бажає кращого, після операції з порятунку заручників, на якій він отримав сім кульових поранень, після яких можна загинути на місці, особливо, якщо стрілець професійний вбивця. Але йому дивом вдається вижити в цій смертельній сутичці. Після всього цього він йде в заслужену відставку. Йому складно забути колишні промахи, але ж головне, що хоч живим залишився, мало кому так щастить. Після одужання Майкл влаштовується на нову роботу - тепер він охоронець однієї відомої сім'ї, його завдання - зберегти їм життя ціною свого. Робота теж не менш небезпечна, але Майкл звик до цього ще коли служив, тому йому не складно займатися улюбленою справою. Пропрацювавши на них кілька років, трапляється неприємність, сім'я, яку він охороняє, стає жертвою злочинця, якого Майкл вже зустрічав раніше, він же і всадив у Бішопа сім куль, ось тільки марно спустив обойму, адже герой залишився живий. Для Майкла це справа дуже особиста, і тим не менш, небезпечна, адже злочинець профі, і сутичка між ними принесе перемогу тільки одному. За цей час вони обидва поліпшили свої здібності і майстерність. Так хто ж з цих хлопців залишиться в живих, а хто відправиться в пекло?

Інформація про фільм Саботаж (1996)

Рік: 1996
Країна: Канада
Кіностудія: Applecreek Productions
Режисер: Тібор Такач
Основні актори: Марк Дакаскос / Mark Dacascos, Кері-Енн Мосс / Carrie-Anne Moss, Тоні Тодд / Tony Todd, Грехем Грін / Graham Greene, Джон Невілл / John Neville, Джеймс Парселл / James Purcell

Фільм Саботаж (1996) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам