загрузка...

Фільм Серце дракона: Новий початок (2000)

Dragonheart: A New Beginning
Постер до фільму Серце дракона: Новий початок (2000)
Що може бути краще історії про благородних лицарів і драконів, про вірну дружбу і зраду, про любов і братерство? Саме така цікава історія і покладена в основу сюжету фільму «Серце дракона: Початок» (Dragonheart: A New Beginning). Ця картина є продовженням кіноповісті про високошляхетного і чесного лицаря Боуена і його друга драконі Драко. На цей раз головним героєм фільму є молодий монастирський конюх, який мріє бути лицарем і стояти на сторожі стародавнього Закону. Випадкова зустріч з останнім залишилися в живих драконом Дрейком перетворює життя Джеффрі і наближає його до своєї заповітної мрії. Але, як виявилося згодом, блиском обладунків та пурпуром плащів вміло прикривається брехня, підлість, обман. Майстерно граючи на людських пороках, Велике Зло намагається поневолити світ людей. І тільки кілька людей і маленький дракон стають на його шляху. «Серце дракона» - добра, казкова кіноповість про дружбу юнака Джеффрі і молодого дракона Дрейка, наповнена героїчним змістом і ліричними мотивами. Комічні моменти чергуються з рукопашними сутичками. А в кінці, як і повинно бути в хорошій казці, добро бере гору. Але якою ціною буде здобута ця перемога? Що знайдуть герої? Чим вони повинні пожертвувати в ім'я торжества добра і світла?

Інформація про фільм Серце дракона: Новий початок (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Даг Лефлер
Основні актори: Крістофер Мастерсон (Christopher Masterson), Гаррі Ван Ґоркам (Harry Van Gorkum), Рона Фіґуроа (Rona Figueroa), Метт Гікей (Matt Hickey)

Фільм Серце дракона: Новий початок (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам