загрузка...

Фільм Скажи, що любиш (2000)

Kaho Naa... Pyaar Hai
Постер до фільму Скажи, що любиш (2000)
Життя простого хлопця кардинально не відрізнялося від багатьох. Вдень - робота в автосалоні, а ввечері, стикаючись до струн гітари, народжувалися прекрасні пісні, що розповідають про красивих незнайомок і далекі острова, з дивовижними пейзажами і теплими хвилями безкрайнього океану. Все було розмірено і спокійно, поки одного разу юнак не зустрів милу дівчину Сонію. На пляж, де зазвичай виступав перед глядачами талановитий Рохіт, прийшли відсвяткувати день народження друзі Соніі. Ближче познайомившись із музикантом, багаті і впливові приятелі, запропонували допомогу в організації альбому і концертного туру, розуміючи, що сім'я не погодиться на зв'язок з безрідним молодиком. Божевільна прихильність знаходить своє підтвердження на самотніх островах, де закохані усамітнюються. Справа рухається до весілля, але волею обставин, Рохіт стає випадковим свідком жорстокого вбивства. Що зроблять насильники? Залишать в живих очевидця злочину? А як же казка зі щасливим кінцем? Подивимося цим закінчиться ця історія?

Інформація про фільм Скажи, що любиш (2000)

Рік: 2000
Країна: Індія
Кіностудія: Filmkraft Productions
Режисер: Ракеш Рошан
Основні актори: Рітік Рошан/Hrithik Roshan, Аміша Патель/Amisha Patel, Анупам Кхер/Anupam Kher, Ашіш Відяртхі/Ashish Vidyarthi, Мохніш Бехл/Mohnish Bahl, Даліп Тахіл/Dalip Tahil

Фільм Скажи, що любиш (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам