загрузка...

Фільм Сльози сонця (2003)

Tears of the Sun
Постер до фільму Сльози сонця (2003)
Евакуаційна група ВМС США під командуванням лейтенанта Уотерса таємно вирушає на територію Нігерії, мета - знайти і вивезти доктора Олену Кендрікс. Та рада прийшла допомоги, але навідріз відмовляється рятуватися, кинувши своїх пацієнтів. Уотерс, з негласного схвалення командування, змушений докорінно змінити план операції. Всі, хто може йти, залишивши поранених і хворих, виступають в похід по джунглях до кордону з безпечною територією Камеруну. Через відставання від графіка партизанські загони вже висять на хвості колони, але Уотерс благополучно виводить її до точки евакуації. Діючи за інструкцією, спецназівці силою поміщають доктора в вертоліт і відбувають, кинувши місцевих жителів напризволяще. Але, пролітаючи над місією, звідки вийшли напередодні, переконуються, що Олена виявилася права - повстанці безжально вирізали всіх, хто лишився людей. І командир групи, не витримавши докорів сумління, наказує повернути. Новий план - вертоліт забере стільки біженців, скільки зможе, а солдати підуть попереду, силою прокладаючи іншим шлях до рятівної кордоні. Вже після декількох бойових зіткнень стає зрозуміло, що ворог знає про їх місцезнаходження і цілеспрямовано веде переслідування групи. Виявляється, не без допомоги Кендрікс, серед пересічних громадян затесався син страченого президента. Він єдиний, хто зможе оскаржити право узурпаторів на трон. Якщо виживе, звичайно. Спецназ і біженці міняються місцями - перші залишаються утримувати ворога, поки другі роблять останній ривок до кордону. Положення апріорі провальний і допомогу у вигляді фронтових бомбардувальників приходить, коли майже вся група вже знищена. Але Кендрікс і син президента врятовані - останній визнається радісна юрба новим правителем Нігерії.

Інформація про фільм Сльози сонця (2003)

Рік: 2003
Країна: США
Кіностудія: Revolution Studios
Режисер: Антуан Фукуа
Основні актори: Брюс-Вілліс, Моніка-Беллуччі Коул Хаузер /Cole Hauser/, Імонн Вокер /Eamonn Walker/, Джонні Месснер /Johnny Messner та інші.

Фільм Сльози сонця (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам