загрузка...

Фільм Солдатики (1998)

Small Soldiers
Постер до фільму Солдатики (1998)
Компанія з виробництва іграшок була придбана оборонним виробником. Новий жорсткий власник наказує своїм людям створити іграшки, які насправді будуть робити те, що вони роблять в рекламних роликах. Компанія зібралася зробити солдатиків з батареями і інтелектом. Розробники запускають лінію іграшок з використанням чіпа X-1000, який також є «мозком» бомб та іншої військової техніки. Коли ці іграшки потрапляють на прилавки, починається війна. Іграшкові персонажі діляться на два табори: тихі і смішні Горгоніти та професійні десантники-вбивці. Коммандос - серйозні і дуже прямолінійні солдатики, які запрограмовані виконувати свій обов'язок. У главі Горгонітов варто замислений йоду-майстер під ім'ям Арчер. В основному це маленькі персонажі, які відрізняються один від одного. Окулов, наприклад, - це очне яблуко з трьома кінцівками. Серед коммандос знаходяться найкрутіші хлопці: це Чіп Хазард і Бутч мітоК. Підліток Алан випадково стає частиною іграшкових воєн. Його нова подруга Крісті отримує шок, коли бачить ляльок, оснащених чіпами X-1000. Солдатики вже змогли «відключити» батьків Алана, катапультою підсипавши їм снодійне. Два підлітки грають роль миротворців у цій війні. Як же вона закінчиться?

Інформація про фільм Солдатики (1998)

Рік: 1998
Країна: США
Кіностудія: DreamWorks-SKGUniversal-pictures
Режисер: Джо Данте
Основні актори: Грегорі Сміт, Девід Кросс, Джей Мор, Деніс Лірі, Кевін Данн, Кірстен Данст, Томмі Лі Джонс (озвучення Чіпа Хазарда), Френк Ланжелла (озвучення Арчера), Сара Мішель Геллар (озвучення ляльки), Крістіна Річчі (озвучення іншої ляльки)

Фільм Солдатики (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам