загрузка...

Фільм Стелс (2005)

Stealth
Постер до фільму Стелс (2005)
Троє молодих льотчиків, які перебували в морській авіації, отримують від командування «Еді» ударний БПЛА, який створювався з використанням новітніх розробок в області створення штучного інтелекту і технології стелс. Завдання пілотів - випробувати новий літак і виявити його можливості для ведення бойових дій. Після успішної операції по бомбардуванню Рангуна, де відбувся з'їзд терористів, відбувається дещо непередбачуване. В Еді потрапляє блискавка, алгоритми, за якими функціонує штучний інтелект, порушуються і у машини з'являється особистість і незалежне мислення. Робот зламує базу даних Пентагону і дізнається про військову програму, яка була розроблена ще в роки Холодної війни і спрямована на ліквідацію тодішніх ідеологічних супротивників. Розбомбивши базу в Таджикистані, робот взагалі виходить з-під контролю військових і продовжує свою місію. Тепер завдання пілотів, які працювали з Еді, - запобігти катастрофі і світовій війні.

Інформація про фільм Стелс (2005)

Рік: 2005
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Роб Коен
Основні актори: Джеймі-Фокс Джош Лукас, Джесіка Біл, Сем Шепард, Річард Роксбур, Джо Мортон, Йєн Бліс, Ебон Мос-Бакрак, Майкл Денкха

Фільм Стелс (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам