загрузка...

Фільм Таємниця Ордена (2001)

The Order
Постер до фільму Таємниця Ордена (2001)
Пригодницький бойовик «Таємниця Ордена» (The Order) - це історія злодія Руді Кефмейера. Хрестовий похід. 1099. Християнські воїни нападають на Єрусалим, там вони нещадно вбивають місцевих жителів. Дивлячись на жорстокість своїх побратимів по вірі, одному з лицарів на ім'я Шарль відкривається істина, яку він викладає на папері. Ця істина знайшла своїх послідовників. Шарлем був заснований Чернечий орден, у вченні якого поєдналися основні догмати трьох релігій. До складу ордена входили іудеї, християни і мусульмани. Істину, записану на папері, Шарль називає - Фазарі. Але заключна глава писання була втрачена, після того як Шарля і його прихильників наздогнали і вбили ватажки хрестоносців. Наші дні, Одеса, Україна. Знаменитий злодій і авантюрист Руді Кефмейер краде у російської мафії цінний експонат - Яйце Фаберже. Після цього Руді повертається в Нью-Йорк, де намагається продати вкрадений експонат. Тим часом поліція підозрює Оскара Кефмейера, батька Руді, у викраденні цінного манускрипту - загублена глава Фазарі, який пропав з музею, де працює Оскар. Разом з манускриптом пропадає і сам Оскар. Руді приходить додому і йому телефонує батько. Він повідомляє, що знаходиться в Єрусалимі і потрапив у велику біду. Руді відразу ж вирушає на пошуки свого батька. Також йому вдасться викрити таємницю глави «Ордена».

Інформація про фільм Таємниця Ордена (2001)

Рік: 2001
Країна: США, Аруба
Кіностудія: Millennium-Films
Режисер: Шелдон Леттич
Основні актори: Жан-Клод-Ван-Дамм Чарлтон Хестон (Charlton Heston), Софія Мілош (Sofia Milos), Брайан Томпсон (Brian Thompson), Бен Кросс (Ben Cross), Вернон Добтчефф (Vernon Dobtcheff)

Фільм Таємниця Ордена (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам