Фільм Таксі 3 (2003)

Taxi 3
Постер до фільму Таксі 3 (2003)
Банда Дідів Морозів розбійничає в Марселі. Злочинці грабують один банк за іншим, погрожуючи обчистити все місто. Місцева поліція на чолі з комісаром Жибером розробляє спецоперацію під кодовою назвою «Сніговик», головні ролі в якій відведені Емільену і його друга Даніелю. Хлопці настільки занурюються в роботу, що не помічають вагітність своїх подруг Петри і Лілі. Емільен не відрізняється кмітливістю. Помилково він заарештовує свого начальника, коли той одягає костюм Діда Мороза і намагається зловити бандитів на живця. Трохи пізніше до комісара приходить спокуслива китаянка Киу під приводом взяти у нього інтерв'ю. Жибер скаржиться журналістці на втому і з радістю погоджується на релаксуючий масаж. Поки глава поліції перебуває в солодких мріях, азіатська шпигунка краде секретну інформацію з жорсткого диска. Емільен нападає на слід реальних злочинців і потрапляє до них в лігво. За хлопця береться все та ж Киу. Після короткої розповіді про свою справжню діяльність (вона виявляється ватажком банди), китаянка позбавляє поліцейського засобів зв'язку і спокушає його. Жінка прив'язує Емільєна до стільця і ​​проти волі починає пестити його тіло. Після тривалих «тортур» азіатська шпигунка повертається до відділку до Жибер, де вмовляє комісара взяти її на справу. Перед відправкою китаянка встигає попередити Дідів Морозів. Бандити вислизають. Киу повертається в лігво одна. Не помітивши переслідування, вона призводить на хвості Даніеля. Дочекавшись від'їзду злочинців, таксист рятує свого полоненого друга. Компанія знаходить сліди банди в швейцарських горах. У співпраці зі спецназом операцію вдається завершити успішно. Даніель пропонує Лілі стати його дружиною, а Емільен радіє народженню сина.

Інформація про фільм Таксі 3 (2003)

Рік: 2003
Жанр: Бойовик, Комедія, Кримінальний
Країна: Франція
Кіностудія: EuropaCorp
Режисер: Жерар Кравчик
Основні актори: Сільвестр-Сталлоне Самі Насері, Фредерік Дюфенталь, Бернар Фарсі, Емма Сьоберг, Маріон Котіяр, Едуард Монтут

Фільм Таксі 3 (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

Рейтинг: 0/10 - 0 голосів
Додано:

Останні фільми 2017 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам