загрузка...

Фільм Термінатор 2: Судний день (1991)

Terminator 2: Judgment Day
Постер до фільму Термінатор 2: Судний день (1991)
З тих пір як за Сарою Коннор була організована справжня, фантастична погоня, пройшло вже більше десяти років. Вона народила хлопчика Джона, який і покликаний перемогти кіборгів в останній битві, і він живе з прийомними батьками, а сама жінка, розповідаючи дивні історії про роботів з майбутнього, звичайно ж, потрапила за призначенням - в психушку. Тим часом штучний інтелект, який і розв'яже в майбутньому термоядерну війну, вже створений, залишилося зовсім небагато, років 2-3, і Судний день настане на планеті. Джон Коннор з майбутнього програмує свого старого друга, кіборга Т800, для власного захисту і відсилає його в минуле. Однак разом з ним в наш час відправляється також новіша і потужна модель робота, здатна приймати будь-який вигляд - Т1000. У нього єдина мета - знищити Джона, і він готовий на все, адже у нього немає почуттів. Мати Джона, передчуваючи біду, просить про побачення з сином, але їй не дозволяють, і тоді вона тікає з лікарні. Джон знаходиться в Галереї, коли виявляє, що за ним полює кіборг і змивається, тут-то до нього на допомогу і приходить відправлений з минулого їм самим Т800. Разом вони виручають Сару і ховаються від погоні, але ненадовго. Вони відправляються в лабораторію, щоб знищити частини Термінатора, які вчені застосували при створенні нової системи, в майбутньому знищила землю. Їм це вдається, незважаючи на велику кількість поліції навколо. Т800 при цьому робить так, щоб жодна людина не постраждала. Але Т1000 йде по п'ятах, намагаючись то силою, то обманом підібратися ближче до Джона. Однак його зіштовхують в чан з гарячим металом, де робот і розплавляється. Але і Т800 не повинен залишатися в наш час, адже ніяких слідів не повинно бути, і тоді він також опускається в метал, піднявши вгору великий палець правої руки.

Інформація про фільм Термінатор 2: Судний день (1991)

Рік: 1991
Країна: США, Франція
Кіностудія: TriStar-Pictures
Режисер: Джеймс Камерон
Основні актори: Арнольд-Шварценегер, Лінда-Хемілтон Едвард Ферлонг, Роберт Патрік, Ерл Боен, Джо Мортон, С. Епата Меркерсон, Кастуло Герр, Денні Кукса, Дженетт Голдсті

Фільм Термінатор 2: Судний день (1991) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+16 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам