загрузка...

Фільм Врятувати рядового Раяна (1998)

Saving Private Ryan
Постер до фільму Врятувати рядового Раяна (1998)
Пропонуємо вашій увазі культовий фільм культового режисера. «Врятувати рядового Райана» Стівена Спілберга заснований на реальних подіях і удостоєний п'яти «Оскарів». Рекомендуємо дивитися онлайн геніальну, детально продуману, надихаючу картину, що розповідає про подвиг американських солдат не в ім'я Батьківщини, але заради одного людського життя мабуть. Друга світова війна в розпалі. Гинуть солдати. Матері отримують звістки про смерть синів. Якась уважна друкарка, в чиї обов'язки входило складати «чорні» листи, звернула увагу на те, що на одну адресу надійшло відразу кілька повідомлень. Сім'я Райан не дочекається з фронту трьох синів. Четвертий, Джеймс, загублений десь у тилу противника, зв'язок з його повітряно-десантною дивізією втрачений і шанси, що Місіс Райан втратить всіх своїх хлопчиків, ростуть з кожною хвилиною. І ось капітан Джон Міллер отримує наказ розшукати рядового Райана і доставити його додому. Загін з восьми бійців приступає до безпрецедентної рятувальної операції... Ви побачите війну очима американських солдатів, які здійснили висадку в Нормандії в так званий "День Д", що назавжди увійшов до літопису Другої Світової війни. Капітан Джон Міллер (Том Хенкс) отримує важке завдання. Разом із загоном з восьми чоловік Міллер повинен відправитися в тил ворога на пошуки рядового Джеймса Райана, три рідних брати якого, майже одночасно загинули на полях битв. Командування прийняло рішення демобілізувати Райана і відправити його на батьківщину до безутішної матері. Але для того, щоб знайти і врятувати солдата, крихітному загону доведеться пройти через всі кола пекла.

Інформація про фільм Врятувати рядового Раяна (1998)

Рік: 1998
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Основні актори: Том-Хенкс, Він-Дізель, Метт-Деймон Том Сайзмoр / Tom Sizemore, Едвард Бернс / Edward Burns, Баррі Пеппер / Barry Pepper, Адам Ґолдберґ / Adam Goldberg, Джованні Рібізі / Giovanni Ribisi, Джеремі Девіс / Jeremy Davies, Тед Дансон / Ted Danson

Фільм Врятувати рядового Раяна (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+5 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам