загрузка...

Фільм Зоряний десант 3: Мародер (2008)

Starship Troopers 3: Marauder
Постер до фільму Зоряний десант 3: Мародер (2008)
В основі сюжету кінокартини лежить прагнення здолати інопланетного ворога із зовнішністю комахи, Земляни готові піти на будь-які заходи, аби добитися цього, своєї перемоги. Але перемогти цих жахливих «жуків» не так то й просто. Війна продовжується, виснажуючи багато земних ресурсів, і прості люди все частіше піднімають обурені питання про компетентність владної верхівки і військового командування. А чи вдасться Землянам взагалі побороти цих "жуків". Космічний пригодницький військовий бойовик «Зоряний десант 3: Мародер» (як і кінокартина «Зоряний десант 2: Герой федерації») вважається продовженням кінокартини «Зоряний десант». Однак, у фільмі були створені зовсім інші герої, знімалися інші актори, а сюжет не має відношення до оригінальної історії американського письменника Роберта Хейнлайна. Тільки перший фільм був знятий за його однойменною книгою. Фільм знятий за спільної участі трьох країн - США, Німеччини і ПАР. Слоган фільму: «Війна з жуками триває ...» (The war against the Bugs continues ...).

Інформація про фільм Зоряний десант 3: Мародер (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Кіностудія: Sony-Pictures
Режисер: Едвард Ноймаєр
Основні актори: Каспер Ван Дін, Джолін Блелок, Стефен Хоган, Боріс Коджо, Аманда Донох`ю, Марне Паттерсон, Денні Кеог, Стеліо Саванте, Сесіль Брешіа, Гарт Брейтенбах

Фільм Зоряний десант 3: Мародер (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам