загрузка...

Фільм Зоряний десант (1997)

Starship Troopers
Постер до фільму Зоряний десант (1997)
Дії фантастичного фільму режисера Пола Верховена "Зоряний десант" відбуваються в далекому майбутньому, в якому людству загрожують гігантські арахніди - злобні інопланетні істоти з зоряної системи Клендат. Розумні комахоподібних істоти виявилися господарями колонізованих людьми планет і факт присутності чужинців їм зовсім не сподобався. Починається війна між людьми і корінними жителями арахнід. Джоні Ріко, який щойно закінчив навчання, збирається вступити на службу в армію зі своєю коханою дівчиною Кармен, але улюблену відбирають в пілоти, а Ріко підходить для десанту. Молоді солдати проходять навчання на тренувальних базах, Ріко показує відмінні лідерські якості за що отримує звання командира загону. Але навчання навчанням, а справжня війна почалася з захопленням і повним знищенням арахнід рідного міста Ріко. Зоряний десант відправляється на далеку планету, щоб знищити армії жуків і їх головного жука, що володіє здатність керувати людським розумом.

Інформація про фільм Зоряний десант (1997)

Рік: 1997
Країна: США
Режисер: Пол Верховен
Основні актори: Каспер Ван Дін, Діна Мейер, Деніс Річардс, Джейк Бьюзі, Ніл Патрік Харріс, Кленсі Браун, Сет Гілл, Патрік Малдун, Майкл Айронсайд, Ру МакКленахан

Фільм Зоряний десант (1997) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам