загрузка...

Фільм Крізь обрій / Безмежний обрій (1997)

Event Horizon
Постер до фільму Крізь обрій / Безмежний обрій (1997)
Дії фантастичного фільму режисера Пола Андерсона "Крізь горизонт" відбуваються в недалекому майбутньому, в 2047. Близько семи років тому в надрах космосу таємниче зник космічний корабель Горизонт Подій, але несподівано від нього отримують сигнал SOS, який виходить з планети Нептун. На далеку планету відправляється рятувальний корабель "Льюїс і Кларк", члени екіпажу якого повинні з'ясувати, що сталося з командою першого корабля, здатного здійснювати польоти на наддалекі відстані, перевищуючи швидкість світла при перельоті. Вчений доктор Вільям Вейр розповідає команді рятувального корабля, що двигун Горизонту викривляє простір - час і створює свого роду тунель у будь-яку точку Всесвіту. Провівши огляд Горизонту рятувальники виявляють повне зникнення членів екіпажу корабля, на якому незабаром починають відбуватися дивні, моторошні речі. Команда рятувальників навіть не підозрювала, що їх чекає на цьому таємничому зорельоті, який загадково зник і так само загадково з'явився через роки.

Інформація про фільм Крізь обрій / Безмежний обрій (1997)

Рік: 1997
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Пол В.С. Андерсон
Основні актори: Лоуренс-Фішборн Сем Ніл (Sam Neill), Кетлін Квінлен (Kathleen Quinlan), Джоелі Річардсон (Joely Richardson), Річард Т. Джонс (Richard T. Jones), Джек Носворті (Jack Noseworthy), Джейсон Айзекс (Jason Isaacs), Шон Пертві (Sean Pertwee), Пітер Марінкер (Peter Marinker), Голлі Чент (Holley Chant)

Фільм Крізь обрій / Безмежний обрій (1997) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам