загрузка...

Фільм Основний інстинкт (1992)

Basic Instinct
Постер до фільму Основний інстинкт (1992)

Рок-музикант в минулому, сьогодні господар популярного нічного клубу, Джонні Боз, несподівано для всіх, знаходиться мертвим у власному ліжку. Він не помер уві сні, а був витончено заколотий шилом для льоду якраз в той момент, коли досяг найвищої насолоди і його простирадло все в плямах. За розслідування береться Нік Каррен, хороший детектив, проте в його минулому є неприємний випадок. Він випадково розстріляв туристів, але був виправданий, після чого багато пив і вживав наркотики. Його колишня дівчина, поліцейський психіатр Бет, допомагає йому позбутися від залежності.

Під підозру потрапляє коханка Боза, письменниця-бісексуалка на ім'я Кетрін Трамелл. Причому вбивство колишньої рок-зірки точно повторює сюжет її недавньої книги, що вона і використовує як алібі. Фатальна красуня живе в будинку, зі своєю подружкою Роксі і виявляється справжньою стервою, вона вміло плете інтриги навколо Ніка, неодноразово підставляючи, а також заманюючи чоловіка. Після відвідин клубу Боза, Каррен відправляється з жінкою в її будинок і займається з нею коханням, тоді вона прив'язує його руки білим шовковим шарфом. Пізніше за ним починає гнатися невідома машина, але він виявляється спритнішим, причому авто вела Роксі, яка і загинула в аварії.

Тоді Кетрін підштовхує Ніка покопатися в минулому його колишньої подружки. З'ясовується, що Бет, навчаючись в коледжі, переспала з Кетрін, після чого чоловік психолога загинув. Каррен підозрює і вбиває дівчину, коли знаходить одного з поліцейських заколотим, а її поруч. Нібито дізнавшись про те, що трапилося, Кетрін йде до детектива і вони займаються любов'ю. У фінальній сцені кохання видно, що під ліжком лежить гостре, довге шило, для колки льоду.

Інформація про фільм Основний інстинкт (1992)

Рік: 1992
Країна: США, Франція
Кіностудія: Carolco Pictures
Режисер: Пол Верховен
Основні актори: Майкл-Дуглас, Шерон-Стоун Джордж Дзундза / George Dzundza, Джинн Трипплхорн / Jeanne Tripplehorn, Деніс Арднт / Denis Arndt

Фільм Основний інстинкт (1992) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам