загрузка...

Фільм Скарб (2003)

Holes
Постер до фільму Скарб (2003)
Стенлі потрапив у трудовій виправний табір, завдяки власній дурості. Його звинуватили в крадіжці і відправили відбувати термін в богом забуту пустелю. У таборі багато таких же підлітків. Тільки всі вони відбували термін за справу: крадіжки, бійки, торгівля наркотиками. Команда була колоритна. Наглядачі були грубими і злими. Щодня вони змушували хлопців рити ями в пустелі. Вони стверджували, що праця піде їм на користь і після табору вони зможуть з гордістю повернутися додому. Тільки хлопцям це було не до душі. Досить дивне покарання - рити ями без мети. Але Стенлі був розумним хлопчиком. Він розібрався в хитрому плані наглядачів. Вони просто шукають скарб. А за допомогою чужої праці це робити не так складно. Хлопець вирішив поспостерігати за діями охоронців і з'ясувати, що саме, а головне де, повинно знаходитися в цій спекотній пустелі.

Інформація про фільм Скарб (2003)

Рік: 2003
Країна: США
Кіностудія: Walt-Disney-Pictures
Режисер: Ендрю Девіс
Основні актори: Сігурні Вівер, Джон Войт / Jon Voight, Шиа ЛаБеф / Shia LaBeouf, Тім Блейк Нельсон / Tim Blake Nelson, Хлео Томас / Khleo Thomas, Джейк М. Сміт / Jake M. Smith, Байрон Коттон / Byron Cotton, Брендан Джеффресон / Brendan Jefferson, Міґель Кастро / Miguel Castro, Макс Кеш / Max Kasch

Фільм Скарб (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам