загрузка...

Фільм Темне місто (1998)

Dark City
Постер до фільму Темне місто (1998)
Фантастичний детектив "Темне місто" переносить глядача у світ, де немає ні минулого ні майбутнього, а тільки незрозуміле сьогодення. У темному місті панує вічна ніч, морок ніколи не розсіюється, а сонячного світла не буває. У цьому мороці люди засинають завжди в один і той же час - опівночі, коли Мандрівники зупиняють час, міняють вигляд міста та людські спогади. В одному з готелів міста, під час загального сну жителів, прокидається Джон Мердок. Він не пам'ятає свого минулого, не знає хто він такий, а тільки отримує дивний телефонний дзвінок, що попереджає, що за ним полюють. У міру власного розслідування Джон дізнається своє ім'я, а так само, що його вважають винним у скоєнні кількох убивств повій. За ним женеться поліція і таємничі бліді істоти, що володіють впливом на розум людини. Мердок дізнається, що ці Мандрівники - інопланетяни, які проводять свої експерименти з жителями міста. Мердок вирішує розібратися в те, що трапилося і зрозуміти чи дійсно він є вбивцею або все, що відбувається в цьому темному місті, помилкові спогади, впроваджені Мандрівниками.

Інформація про фільм Темне місто (1998)

Рік: 1998
Країна: США, Австралія
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Алекс Прояс
Основні актори: Руфус С'юелл, Вільям Херт, Кіфер Сазерленд, Дженніфер Коннеллі, Річард О`Брайєн, Ієн Річардсон, Брюс Спенс, Колін Фрілз, Джон Блузал, Мітчел Бутел

Фільм Темне місто (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам