загрузка...

Фільм Адвокат Диявола (1997)

Devil's Advocate
Постер до фільму Адвокат Диявола (1997)
Учитель флоридской середньої школи Гетіс звинувачується судом в домаганнях до учениці. Його інтереси представляє успішний адвокат Кевін Ломакс. Хоч всі докази проти педагога, герой переконує присяжних в його невинності. Після закінчення процесу йому пропонують працювати у великій юридичній компанії Мілтона, що знаходиться в Нью-Йорку. У сферу обов'язків Ломакса входить захист інтересів злочинців-мільйонерів. Чоловік погоджується, і з дружиною Мері-Енн переїжджає до мегаполісу. На новому місці Кевіну надали всі умови для розкішного життя. Практично весь час адвокат проводить в судах, представляючи інтереси багатих негідників. Поки Ломакс пропадає на роботі, Мері-Енн намагається потоваришувати з сусідками. Раптово її починають відвідувати кошмари, і вона намагається розповісти про це чоловікові. Але Кевін настільки захоплений роботою, що не приділяє скаргами другої половинки уваги. Мері-Енн стає гірше. Жінку відвезли в психіатричну лікарню. Перебуваючи в лікарні, вона розповідає Кевіну, що Мілтон згвалтував її. Адвокат не вірить дружині. Доведена до відчаю жінка накладає на себе руки. Мати розповідає Кевіну, що Мілтон доводиться йому батьком. Приїхавши до нього, адвокат дізнається: шеф дійсно згвалтував Мері-Енн. Розлючений Ломакс намагається застрелити батька, проте кулі не завдають тому шкоди. Це й не дивно, адже Мілтон - це Диявол. Адвокат розуміє: його кар'єра - результат заступництва всемогутнього батька. Не витримавши правди, він стріляє собі в скроню і ... прокидається. Кевін бачить поруч з собою живу Мері-Енн, Гетіса і здогадується, що знаходиться на судовому процесі, а все, що відбулося з ним - сон. У ньому прокидається совість, і він навідріз відмовляється захищати мерзотника-педагога від правосуддя.

Інформація про фільм Адвокат Диявола (1997)

Рік: 1997
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Тейлор Гекфорд
Основні актори: Кіану-Рівз, Аль-Пачіно, Шарліз-Терон Джефрі Джонс (Jeffrey Jones), Джудіт Івей (Judith Ivey), Конні Нільсен (Connie Nielsen) та інші.

Фільм Адвокат Диявола (1997) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам