загрузка...

Фільм Американський психопат (2000)

American Psycho
Постер до фільму Американський психопат (2000)
Крістіан Бейл розповість, до чого може довести тяга до досконалості. Що таїться за ідеальним образом, ви можете дивитися онлайн в фільмі «Американський психопат». Патрік Бейтман такий же, як всі, може бути навіть в чомусь краще. У нього престижна робота, і його візитна картка справляє враження. Він гарний і привабливий, знає, як вибрати правильний костюм і в якому салоні пройти всі необхідні процедури. Його вечора наповнені розвагами, вечірками, походами в найрозкішніші ресторани і зустрічами з такими ж ідеальними людьми, яким вдалося зловити життя за хвіст. Але у Патріка є велика таємниця, яку він приховує під покровом ночі. Колись з кращих спонукань він підійшов на вулиці до бомжа, збираючись йому допомогти. Але його настільки переповнили гидливість і ненависть, що він убив нещасного. Після цього випадку йому ніяк не вдається взяти себе в руки, його темна пристрасть до вбивства бере верх. Бідний бомж виявляється тільки першою жертвою маніяка з ідеальною зовнішністю і в дорогому костюмі. З кожним разом темна пристрасть захоплює Патріка все сильніше. Подивитися фільм "Американський психопат" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Американський психопат (2000)

Рік: 2000
Країна: США
Кіностудія: Am Psycho Productions
Режисер: Мері Герон
Основні актори: Крістіан-Бейл, Джаред-Лето, Різ-Візерспун Джастін Теру (Justin Theroux), Джош Лукас (Josh Lucas), Біл Сейдж (Bill Sage), Саманта Метіс (Samantha Mathis), Мет Рос (Matt Ross), Віллем Дефо (Willem Dafoe) та інші.

Фільм Американський психопат (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам