загрузка...

Фільм Ангел-А (2005)

Angel-A
Постер до фільму Ангел-А (2005)
Кажуть, у кожного з нас є ангел-охоронець. Француз на ім'я Андре тому не виключення. Він заборгував багато грошей представникам різних бандитських угрупувань. За його попередніми підрахунками, з боргами він зміг би розрахуватися вчасно. Але розрахунок виявився не вірним. Андре шукає підтримки у поліції і в уряду, але ті не бажають йому допомагати в його бідах. Не знайшовши іншого виходу в житті, окрім як покінчити з собою, Андре стрімко крокує по мосту. Ось він - молодий, стоїть за огорожею моста і збирається стрибнути у річку. Паралельно з ним стоїть чарівна дівчина в мініатюрному чорному платті, яка перш ніж він заговорив з нею, зробила стрибок. Тепер Андре не боїться глибини річки і стрибає за нею з мосту і вже не з метою померти, а з бажанням допомогти юній красуні. Дівчина шалено вдячна своєму рятівникові і пропонує свою допомогу. Вона ухитряється спритно здобувати гроші і погашати кредити Андре. Але ось у чому питання: «Хто вона і навіщо вона це робить?».

Інформація про фільм Ангел-А (2005)

Рік: 2005
Країна: Франція
Кіностудія: Canal+
Режисер: Люк-Бессон
Основні актори: Жамель Деббуз / Jamel Debbouze, Рі Расмуссен / Rie Rasmussen, Ґілберт Мелкі / Gilbert Melki, Серж Рябукін / Serge Riaboukine, Акім Чир / Akim Chir, Лоїк Пора / Loïc Pora, Венус Бун / Venus Boone

Фільм Ангел-А (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам