загрузка...

Фільм Багато галасу даремно (1993)

Much Ado About Nothing
Постер до фільму Багато галасу даремно (1993)
Дотепна, знята в комедійному стилі картина, за мотивами однієї з п'єс Шекспіра «Багато шуму з нічого» не залишить байдужим жодного кіномана подивилися цей фільм. Дочка дона Леонардо шалено закохана в Клаудіо. Молоді люди готуються до весілля. У цей час до них у гості приїхав дон Педро разом зі своїм братом-бастардом Хуаном. Дізнавшись про таку хвилюючою новини, дон Педро береться за організацію весілля. Всі з вигляду йде добре, але насправді дон Хуан бажає своєму брату неприємностей і він готовий на все аби напаскудити своєму родичу, а також всім тим, хто є наближеним до нього. Дон Джон що б розладнати весілля Геро і Клаудіо, звинувачує Геро в тому що він невірний.Здається що дізнатися істину вже не можливо. Але насправді це всього лише багато шуму з нічого. Фільм знятий в змішано англійсько-американському стилі.Це легкий, звичайний, життєрадісний, дотепний фільм, який був номінований на одну з нагород Каннського кінофестивалю.

Інформація про фільм Багато галасу даремно (1993)

Рік: 1993
Країна: США
Кіностудія: American Playhouse Theatrical Films
Режисер: Кенет Брена
Основні актори: Кейт-Бекінсейл, Дензел-Вашингтон, Кіану-Рівз, Емма-Томпсон Кенет Брена / Kenneth Branagh, Майкл Кітон / Michael Keaton, Роберт Шон Леонард / Robert Sean Leonard, Річард Брірс / Richard Briers, Імелда Стонтон / Imelda Staunton, Джиммі Юїл / Jimmy Yuill

Фільм Багато галасу даремно (1993) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам