загрузка...

Фільм Це могло статися з тобою (1994)

It Could Happen to You
Постер до фільму Це могло статися з тобою (1994)
Сюжет фільму "Це могло статися з тобою" (It Could Happen to You) розгортається навколо молодого поліцейського на ім'я Чарлі Ленг - доброго, чесного, щедрого. Але йому не пощастило в житті - він одружений на жадібної та до того ж дуже дурній жінці. Всі її розмови з ним зводяться до одного - до грошей і тільки до грошей. Вона постійно змушує його купувати лотерейні квитки, щоб, якщо їм пощастить, вони б виграли велику суму грошей, та розбагатіли. Але не так мислить наш герой. Його, гроші так пристрасно не цікавлять. Він любить допомагати людям і, якщо знадобиться, він може віддати останнє, що у нього є, щоб допомогти людині. Одного разу він зайшов з другом поліцейським, в невелике кафе, щоб перекусити і, коли він став розраховуватися за обід, у нього не виявилося грошей, щоб дати чайові офіціантці і він пообіцяв їй, що якщо він виграє в лотерейний квиток, він дасть їй половину виграшу. І ось, відбувається чудо, він виграє 4 мільйона доларів. Чарлі тепер дуже багата людина, але гроші не запаморочили йому голову, як його дружині. Він пам'ятає про свою обіцянку. Що ж станеться далі з нашим героєм, який сюрприз чекає його попереду, ви дізнаєтеся, подивившись цю чудову мелодраму.

Інформація про фільм Це могло статися з тобою (1994)

Рік: 1994
Країна: США
Кіностудія: TriStar-Pictures
Режисер: Ендрю Бергман
Основні актори: Ніколас-Кейдж Бріджет Фонда, Розі Перез, Венделл Пірс, Айзек Гейес, Сеймур Кессел, Стенлі Туччі, Річард Дженкінс, Ред Баттонс

Фільм Це могло статися з тобою (1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам