загрузка...

Фільм Чорна борода (2006)

Blackbeard
Постер до фільму Чорна борода (2006)
Це історія реально існуючого пірата Едварда Тіча на прізвисько "Чорна Борода", який вважається одним з найжорстокіших і кровожерних піратів свого часу. Його образ послужив прототипом для пірата Флінта в романі Р.Л. Стівенсона "Острів скарбів". На рубежі XVII і XVIII століть затишні бухти незліченних островів Карибського моря служили надійним притулком піратським зграй. Одне з цих притулків був базою пірата, ім'я якого викликало жах - Чорна Борода. Свою славу він набув у 1715-1718 роках, плюндруючи поселення на Багамах і американському узбережжі. Природа не образила Чорну Бороду фізичними даними: При зрості 190 см він важив майже 120 кілограм, і одним лише своїм виглядом міг вселити страх будь-кому. Його легендарна борода доходила йому - до пояса. У сутичці він не знав втоми і легко орудував своєю абордажною шаблею, коли всі інші вже падали без сил. Пістолети були його улюбленою іграшкою. Зазвичай він затикав за пояс сім-вісім пістолетів і, вихоплюючи їх один за іншим, посипав кулю за кулею в супротивників ... Новий, повний захоплюючих пригод, фільм телекомпанії BBC заснований на реальних фактах і подіях з життя знаменитого пірата. Атмосфера історичної епохи у фільмі передана в найдрібніших подробицях, а батальні сцени вражають своєю масштабністю та реалістичністю, завдяки чудовій роботі акторів і каскадерів.

Інформація про фільм Чорна борода (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Hallmark-Entertainment
Режисер: Кевін Коннор
Основні актори: Річард Чемберлен, Стейсі Кіч, Ангус Макфедьен, Стівен Елдер, Ніколас Фаррелл, Білл Феллоуз, Дон Фергюсон, Марк Амберс, Рейчел Ворд, Девід Вінтерс

Фільм Чорна борода (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам