загрузка...

Фільм Чорне золото (2011)

Or noir / Day of the Falcon / Black Gold
Постер до фільму Чорне золото (2011)
Дія картини відбувається десь на Аравійському півострові в ті роки, коли в його надрах виявили нафту. З тих пір місцеві племена перестали займатися розведенням верблюдів і переключили свою увагу на нафтовидобуток. Розповідь у фільмі починається набагато раніше його ключового моменту. Зав'язкою драми є сюжет, традиційний для епохи середньовіччя: при укладанні миру переможець забирає собі дітей переможеного суперника і виховує їх як рідних. Одночасно це є гарантією дотримання умов мирної угоди, по одному з пунктів якого обидві сторони не можуть вступати на широку смугу жовтого піску, що є нейтральною територією. Головний герой «Чорного золота» принц Ауда разом зі своїм братом Саліхом стають прийомними дітьми. Брати абсолютно не схожі один на одного. Їх життя було безхмарним, поки в пустелю не приїхав представник фірми «Texas Oil» і не розповів Еміру про ті можливості, які відкриваються перед власниками «Чорного золота», нафти, якою багата нейтральна зона, жовтий пояс, куди не можна заходити обом племенам за умовами старої мирної угоди.

Інформація про фільм Чорне золото (2011)

Рік: 2011
Кіностудія: France 2 Cinema
Режисер: Жан-Жак Анно
Основні актори: Марк-Стронг, Антоніо-Бандерас Тахар Рагім / Tahar Rahim, Фрайда Пінто / Freida Pinto, Різ Агмед / Riz Ahmed, Лія Кебеде / Liya Kebede, Корі Джонсон / Corey Johnson, Ерік Ебуані / Eriq Ebouaney, Акін Ґазі / Akin Gazi, Джан Аддін / Jan Uddin, Лотфі Дзірі / Lotfi Dziri, Адріано Джанніні / Adriano Giannini

Фільм Чорне золото (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам