загрузка...

Фільм Давай зробимо це швидко (2001)

The Quickie
Постер до фільму Давай зробимо це швидко (2001)
"Давай зробимо це швидко" (The Quickie) - це кримінальна драма від відомого російського режисера Сергія Бодрова. Олег - авторитетний російський олігарх, у якого є все, про що можна тільки мріяти. У нього багато грошей, шикарні машини, його люблять жінки, і поважають партнери, а багато хто його просто боїться. Але в душі Олег самотній, нещасний чоловік. Він втомився від свого одноманітного і порожнього життя, в якому немає місця коханню та дружбі. Для того, щоб відійти від справ, і кинути свій бізнес, герой купує шикарний будинок в Лос-Анджелесі. Він перевозить туди свою сім'ю і, нарешті, знаходить щастя. Але ідилія триває недовго, і минуле наздоганяє його. "Давай зробимо це швидко" - фільм, в якому яскраво показується, наскільки жахливою може бути самотність, і якщо ти багатий, то не означає, що ти щасливий. Напружені сцени і переживання головних героїв нікого не залишать байдужими. Після перегляду кожен зможе підчерпнути щось для себе і почне цінувати всі радісні моменти в житті. Фільм отримав кілька престижних кінопремій, але головна його премія - визнання глядачем.

Інформація про фільм Давай зробимо це швидко (2001)

Рік: 2001
Кіностудія: Pyramide Films
Режисер: Сергій Бодров
Основні актори: Дженніфер-Джейсон-Лі Володимир Машков / Vladimir Mashkov, Дін Стоквелл / Dean Stockwell, Сергій Бодров-мол. / Sergey Bodrov Jr., Бренда Бекке / Brenda Bakke, Євген Лазарєв / Yevgeni Lazarev, Джейсу Гарсіа / Jsu Garcia, Джуліанн Стеджер / Julieanne Steger, Генрі Томас / Henry Thomas, Олег Тактаров / Oleg Taktarov, Леслі Енн Ворен / Lesley Ann Warren

Фільм Давай зробимо це швидко (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам