загрузка...

Фільм Диявол носить "Прада" (2006)

The Devil Wears Prada
Постер до фільму Диявол носить
Провінційна дівчина в погоні за кар'єрою. Це по-справжньому вдала екранізація бестселерової повісті. 21-річна стажистка починає роботу в престижному журналі моди "Runway". У минулому Andy хотіла стати професійним журналістом, а робота асистентки начальниці повинна була допомогти її піднятися по стеблах кар'єри. Світ, в який потрапила Andy, ні з чим не можливо порівняти. Тут номер 38 призначений для товстушок, тому заручниці моди їдять мало і низкокалорийно. Дівчата з "Runway", шикарно одягнені з дорогою біжутерією, дякують долі за те, що вона звела їх з Мірандою, а диявол в одязі від "Prada", постійно з садизмом знущається над своїми підопічними, що викликає у всіх і страх, і захоплення . Дебютна повість «The Devil Wears Prada» видана в 2003 році 24 тижні не сходила з американських списків бестселерів, природно ця популярність не могла не стати фільмом. Але якщо навіть комусь би і прийшло бажання обурюватися на спрощення в сценарії або банальність цілої історії, то, без жодного сумніву, незрівнянна гра Меріл Стріп в ролі Міранди здатна затьмарити будь-які недосконалості.

Інформація про фільм Диявол носить "Прада" (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Девід Франкел
Основні актори: Меріл-Стріп, Енн-Хетеуей, Емілі-Блант Стенлі Туччі / Stanley Tucci, Саймон Бейкер / Simon Baker, Едріан Грен'є / Adrian Grenier та інші

Фільм Диявол носить "Прада" (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+8 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам