загрузка...

Фільм Добраніч (2007)

The Good Night
Постер до фільму Добраніч (2007)
Гаррі - чоловік, що знаходиться на порозі кризи. Йому 34 роки, і хоча криза середнього віку не повинна би його хвилювати, насправді всі симптоми в наявності. По-перше, Гаррі загруз у рутині і втомився миритися зі сформованим станом речей. По-друге, і робота, і дружина вже обридли, так що потрібно терміново щось міняти. Одного разу Гаррі зустрічає ідеальну дівчину на ім'я Анна, яка є втіленням усіх його фантазій - вона красива і чарівна, цікава, з нею легко спілкуватися, і разом їм добре як ніколи. Проблема в тому, що зустрів її Гаррі не в реальному житті, а уві сні. Гаррі занурюється у дослідження сновидінь і з головою поринає в нові, хоч і не реальні, взаємини, і дуже скоро здійснює дивовижне відкриття. Виявляється, ідеальна дівчина існує насправді, і романтику можна перенести зі світу мрій в реальний світ. Після зустрічі з Ганною і побачення Гаррі розуміє, що світ снів і реальність - різні речі.

Інформація про фільм Добраніч (2007)

Рік: 2007
Кіностудія: Destination Films
Режисер: Джейк Пелтроу
Основні актори: Саймон-Пег, Пенелопа-Круз, Денні-Де-Віто Гвінет Пелтроу, Мартін Фріман / Martin Freeman, Пітер Рнік / Peter Rnic, Стеффан Боє / Steffan Boje, Стівен Ґрем / Stephen Graham, Кіт Аллен / Keith Allen, Соня Дубелл / Sonia Doubell

Фільм Добраніч (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам