загрузка...

Фільм Дорога на Січ (1994)

The road to the camp
Постер до фільму Дорога на Січ (1994)
Кінострічка, створена Омельчуком, показує, як багато може зробити простий, на перший погляд, нічим не примітний чоловік заради благополуччя своїх рідних і близьких. Почавши дивитися кінофільм "Дорога на Січ", ми знайомимося з юнаком на ім'я Павло Похиленко. Він живе в українському селі і велику частину часу проводить на полі, допомагаючи своєму батькові працювати. Сім'я Похиленко живе у важкі часи, коли прості люди ледве зводять кінці з кінцями і в усьому залежать від волі багатих впливових людей. Через сутички з керуючим, який призначив жорсткі і несправедливі умови працювання, батько Павло змушений втікати з рідних земель в незнайомі краї. Тепер єдиним годувальником стає Похиленко-молодший. Але на цьому неприємності Павла не закінчуються. Через кілька років у житті молодої людини з'являється Орися - дівчина, з якою він хоче пов'язати своє життя. Однак, його кохана вже сподобалася заїжджому військовому і впливовому графу, який не бажає віддавати дівчину... Подивимося як будуть розвиватися події?

Інформація про фільм Дорога на Січ (1994)

Рік: 1994
Країна: Україна
Режисер: Сергій Омельчук
Основні актори: Володимир Голубович, Володимир Зозуля, Інна Капінос, Михайло Голубович, Сергій Кучеренко, Юрій Муравицький, Юрій Євсюков, Лесь Задніпровський, Вячеслав Дубінін, Володимир Абазопуло, Костянтин Воробйов, Назар Задніпровський, Юлія Ткаченко, Раїса Недашківська

Фільм Дорога на Січ (1994) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам