загрузка...

Фільм Дружина мандрівника в часі (2009)

The Time Traveler's Wife
Постер до фільму Дружина мандрівника в часі (2009)
Чиказький бібліотекар Генрі Детембле страждає від рідкісного генетичного захворювання. Він може спонтанно переміщатися в часі, абсолютно не контролюючи ситуацію. Прояви жахливого дару завжди застають героя зненацька. Вперше здатності Генрі проявляються ще в п'ятирічному віці. Але одного разу в бібліотеці його реальність перетинається з життям молодий скульпторки на ім'я Клер. Між ними зароджується справжнє почуття. Потім чоловік подорожує в дитинство і юність своєї обраниці. Він віддає героїні список з зразковими датами своїх появ. Кілька зустрічей на хронологічному зламі років дуже зближують двох людей. Клер розуміє, що любить дивного мандрівника. Одного разу вона погоджується стати його дружиною. Але кошмар тільки починається, коли на весіллі виникає сорокарічний Генрі замість молодого нареченого. Кожне нове зникнення і поява героя немов відриває частинку душі нещасної Клер. Після декількох спроб завести дитину пара розуміє, що відхилення може передатися у спадок. Генрі робить вазектомію, але незабаром виникає з минулого в більш ранній період часу. Після ночі любові Клер розуміє, що вагітна. У героїв народжується дочка Альба. Але розплата за нескінченну любов вже близька. У 43 роки Генрі виявляється в вагоні поїзда в люті холоди. Він обморожують ноги і в результаті змушений пересісти в інвалідний візок. Подружжя розуміють, що безпорадний мандрівник у часі вже не зможе захиститися від небезпеки і загине. Так і трапляється. Герой стає жертвою випадкового пострілу. Він повертається до дружини і дочки, щоб померти у них на руках. Але відбувається неймовірне! Через 4 роки Генрі з минулого знову з'являється в житті Клер, а потім зникає. Але дівчина буде чекати його вічно.

Інформація про фільм Дружина мандрівника в часі (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: New-Line-Cinema
Режисер: Роберт Швентке
Основні актори: Ерік-Бана, Рейчел-Мак-Адамс Мішель Нолден (Michelle Nolden), Алекс Ферріс (Alex Ferris), Арлісс Говард (Arliss Howard), Кетрін Травелл (Katherine Trowell), Барт Бедфорд (Bart Bedford), Естер Джун (Esther Jun), Мет Бірмен (Matt Birman), Крейґ Сновер (Craig Snoyer), Керлі Стріт (Carly Street), Ром'єн Танґсубутра (Romyen Tangsubutra), Бруклін Прул (Brooklynn Proulx), Джейн МакЛін (Jane McLean), Рон Лівінґстон (Ron Livingston), Стівен Тоболовські (Stephen Tobolowsky), Татум МакКенн (Tatum McCann), Гейлі МакКенн (Hailey McCann) та інші.

Фільм Дружина мандрівника в часі (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам