загрузка...

Фільм Джейн Ейр (2011)

Jane Eyre
Постер до фільму Джейн Ейр (2011)
У будинок молодого пастора Сент-Джона Ріверса потрапляє бездомна і змучена дівчина, яка представляється як міс Елліот. Поки їй надають допомогу, бідолаха згадує обставини, що призвели її сюди. Сироту Джен Ейр багата тітка відправляє в притулок для дівчаток. Провівши там в жахливих умовах вісім років і дивом виживши, дівчина шукає місце гувернантки. І знаходить роботу в родовому маєтку Едварда Рочестера, де вона виховує його підопічну, маленьку Адель. Поступово у неї складаються дуже довірчі відносини з господарем, важка вдача якого лякає багатьох. Несподівано він робить їй пропозицію, і закохана Джен з радістю погоджується. Але на весіллі випадково відкриваються неприємні обставини. Виявляється, містер Рочестер одружений, але його дружина буйнопомешанная і живе в далекому крилі будинку. Щоб зберегти свою репутацію і не маючи сил відмовити коханому прямо, міс Ейр вночі біжить із замка. У розгублених почуттях залишає згорток з грошима в диліжансі і кілька днів голодна поневіряється по болотах. Тут і підбирає її Сент-Джон. Пастор допомагає бідній дівчині знайти роботу вчительки в сільській школі. А потім випадково дізнається її справжнє ім'я та історію. З'ясовується також, що дядько Джен помер і залишив їй у спадок великі статки. Дівчина допомагає грошима сім'ї Ріверса. Пастор пропонує міс Ейр стати його повірницею для місії в Індії. Але для цього треба оформити шлюб. До того як прийняти рішення, Джен вирішує дізнатися, що сталося з її Едвардом. З'ясовується, що з вини божевільної дружини, будинок Рочестера згорів, поховавши під уламками помішану. Її чоловік теж постраждав, але вижив. Колишня гувернантка поспішає побачити свого сліпого, але улюбленого господаря. І зустрівшись, вони залишаються один з одним назавжди.

Інформація про фільм Джейн Ейр (2011)

Рік: 2011
Кіностудія: BBC
Режисер: Джуліан Еміс
Основні актори: Зіла Кларк/Zelah Clarke, Тімоті Далтон/Timothy Dalton, Керол Джилліс/Carol Gillies, Джеймс Маркус James Marcus

Фільм Джейн Ейр (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам