загрузка...

Фільм Гангстер (2007)

American Gangster
Постер до фільму Гангстер (2007)
У 1968 році гангстер, який керував Гарлемом, вмирає, його права рука Френк Лукас вирішує взяти кермо влади в свої руки. Він вважає себе справжнім бізнесменом і тисне конкурентів, пропонуючи людям більш якісний продукт за нижчою ціною. В цей же час парний детектив Річі Робертс знаходить в автомобілі злочинці мільйон доларів готівкою, але вирішать здати їх в сховище доказів, які не присвоївши собі ні долара, після чого стає ізгоєм в ділянці, де процвітає корупція. Робертса призначають керувати операцією спрямованої на боротьбу з виробниками нового типу героїну, які наводнили вулиці Нью-Йорка. Лукас купує наркотик безпосередньо з Таїланду і контрабандою ввозить в країну через труни військовослужбовців, які повертаються з В'єтнаму. Низькі накладні витрати дозволяють Френку перебивати ціну інших наркоторговців, і його імперія процвітає. В цей час він закохується в королеву краси Єву. Френк Лукас намагається вести себе як професіонал, тому завжди одягається скромно, щоб не привертати до себе уваги, і ніколи не приймає наркотики, щоб зберігати ясність думок. Але одного разу Лукас поступається своєю звичкою і приходить на боксерський матч в дорогій шубі, подарованої йому Євою. Робертс тут же зауважує Френка в натовпі, і їх протистояння починається.

Інформація про фільм Гангстер (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Рідлі-Скотт
Основні актори: Дензел-Вашингтон, Расселл-Кроу Russell Crowe, Чіветель Еджіофор / Chiwetel Ejiofor, Джош Бролін / Josh Brolin, Лімарі Надал / Lymari Nadal, Тед Лівайн / Ted Levine, Роджер Гуенвер Сміт / Roger Guenveur Smith, Джон Хоукс / John Hawkes, РЗА / RZA, Юл Васкез / Yul Vazquez, Малькольм Гудвін / Malcolm Goodwin, Рубі Ді / Ruby Dee, Рубен Сантьяго-Хадсон / Ruben Santiago-Hudson, Карла Ґуджино / Carla Gugino, Скайлер Фортганг / Skyler Fortgang

Фільм Гангстер (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам