загрузка...

Фільм Янголи та Демони (2009)

Angels & Demons
Постер до фільму Янголи та Демони (2009)
У католицькому світі відбувається трагічне і разом з тим знаменна подія - помирає Папа Римський, і всі віруючі чекають священної церемонії вибору нового понтифіка. Але раптом четверо преферіті (найбільш ймовірні кандидати на престол) загадково зникають, а в Ватикан приходить дивне послання. У ньому невідомий погрожує вбити священнослужителів, а також знищити оплот церкви - могилу Святого Петра. Також там є символ таємного братства Иллюминатов, яке завжди було ворогом офіційної релігії. В цей же час хтось розправляється з одним із співробітників таємної лабораторії ЦЕРН і забирає контейнер з дуже небезпечною речовиною - антиматерією, здатної викликати неймовірної сили вибух буквально через кілька годин. Жандармерія Ватикану звертається за допомогою до Роберта Ленгдона, який повинен знайти викрадених кардиналів і запобігти катастрофі. Його помічниками стають професор Вітторіа Вітру, командир швейцарської гвардії Ріхтер, а також камерарий і прийомний син Папи Патрік Маккенна, який після смерті понтифіка вважається його намісником. Керуючись своїми знаннями про ілюмінатів, вчений одного за іншим знаходить трьох мертвих преферіті і кілька разів мало не гине сам. Останнього священнослужителя він дивом рятує з фонтану, на дно якого той був прив'язаний. В результаті Ленгдон розуміє, що ніякої змови немає, а все вбивства є справою рук самого камерария, який вирішив відродити велич церкви, прикрившись іменем ілюмінатів. Усвідомивши, що його задум розкритий, Маккенна бере контейнер з антиматерією, сідає в вертоліт, підриває його в повітрі і вистрибує з парашутом. Він має всі шанси стати новим Папою, але замість цього спалює себе, а понтифіком стає врятований з води преферіті.

Інформація про фільм Янголи та Демони (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Рон Хоуорд
Основні актори: Том-Хенкс Юен МакГрегор, Аіліт Зорор, Стеллан Скарсгард, Пьерфранческо Фавіно, Ніколай Лі Каас, Армін Мюллер-Шталь, Туре Ліндхардт, Девід Паскесі, Козімо Фуско

Фільм Янголи та Демони (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам