загрузка...

Фільм Карамель (2007)

Caramel / Sukkar banat
Постер до фільму Карамель (2007)
Чи багато ми знаємо про східних жінок? Та майже нічого, крім того, що більшість з них носить паранджу і показує свою красу тільки чоловікові. Але сюжет мелодрами "Карамель" дозволяє поглянути на життя загадкових східних жінок більш докладно. Кілька ліванок різного віку працюють в салоні краси, розташованому в тихій районі Бейрута. Щодня вони проводять разом і діляться своїми проблемами, переживаннями, а так само секретами і заповітними бажаннями. Молода Насрін збирається вийти заміж, але наречений не в курсі того, що вона не незаймана. Розлучена мати двох дітей Ямал мріє стати актрисою, для чого відвідує всі кастинги. У Лайаль роман з одруженим чоловіком, а Риму відчуває симпатію до дівчат і закохується у свою клієнтку. Кожен день в салоні роблять карамель, яку використовують для депіляції. Але одного разу, звичний уклад роботи салону краси був порушений появою чоловіка, якому знадобилося скористатися солодкої послугою.

Інформація про фільм Карамель (2007)

Рік: 2007
Країна: Франція, Ліван
Кіностудія: Les Films des Tournelles
Режисер: Надін Лабакі
Основні актори: Надін Лабакі (Nadine Labaki), Ясмін Ал Массрі (Yasmine Al Massri), Джоан Мокарзель (Joanna Moukarzel), Жизель Аквад (Gisèle Aouad), Адель Карам (Adel Karam)

Фільм Карамель (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам