загрузка...

Фільм Хлоя (2009)

Chloe
Постер до фільму Хлоя (2009)

Хлоя, дівчина за викликом, надягає красиву білизну, розповідаючи про тонкощі своєї роботи. Вона виходить з готелю. Клієнт садить її в таксі. За цією сценою з вікна сусіднього будинку спостерігає Кетрін, лікар-гінеколог.

Її чоловік Девід викладає в сусідньому Нью-Йорку, але сьогодні він повинен повернутися додому, адже це його день народження. Кетрін влаштовує йому сюрприз, збирає гостей, але Девід дзвонить сказати, що запізнився на літак, а наступний лише через дві години.

Вранці Девід збирається на роботу, навіть не обнявши Кетрін. Вона зауважує на його телефоні непрочитані повідомлення і бачить фото чоловіка в обнімку з молодою дівчиною. Кетрін не знаходить собі місця. Кілька днів вона гадає, чи дійсно чоловік їй зраджує. Розвіяти сумніви вона вирішує нетривіальним способом. Вона приходить в готель і знайомиться з дівчиною за викликом, Хлоєю, доручаючи їй перевірити, наскільки ласий на молоду жіночу красу її чоловік. Вона просить Хлою видати себе за студентку, описує Девіда і розповідає, де він зазвичай обідає...

Інформація про фільм Хлоя (2009)

Рік: 2009
Кіностудія: Studio Canal
Режисер: Атом Егоян
Основні актори: Джуліанна-Мур, Ліам-Нісон, Аманда-Сайфред Аманда Сейфрід, Макс Тіріот, Р.Х. Томсон, Ніна Добрев, Мішу Веллані, Джулі Кхенер, Лора де Картерет, Наталі Лісінська, Тіффані Лінделл-Найт, Меган Хефферн, Тамсен МакДоною, Катрін Крітмаа, Арлін Дункан

Фільм Хлоя (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам