загрузка...

Фільм Хрещений батько (1972)

The GodFather
Постер до фільму Хрещений батько (1972)
Майкл, герой війни, повертається додому в Штати. Він приїжджає привітати сестру Коні з весіллям. І тільки тут його дівчина Кейт розуміє, що він син Віто Корлеоне, найвідомішого гангстера Америки. Глави двох з П'яти сімейств, контролюючих злочинний світ Нью-Йорка, Барзіні і Таталья, збираються взяти під контроль продаж наркотиків. Турок Солоццо готовий забезпечити їм поставки. Але без згоди Корлеоне це буде проблемно, а Хрещений батько не хоче йти на угоду. Тоді вони відправляють до нього кілерів. Ось тільки старий виживає. І, поки він в лікарні, справами сім'ї заправляє старший син Санні, відомий своїм вибуховим характером. Насамперед він вбиває в помсту сина Татальі. Всі розуміють, що Солоццо буде шукати спосіб убити батька. І тоді Майкл, завжди тримався осторонь від сімейних справ, організовує зустріч на якій вбиває і самого турка, і супроводжував його капітана поліції, після чого біжить на Сицилію. А в Нью-Йорку після цього починається війна мафіозних кланів. Гине в ній і Санні. Щоб припинити кровопролиття, поправив Дон Корлеоне збирає глав П'яти сімейств і укладає перемир'я. Майкл отримує можливість повернутися додому і одружитися на Кейт, але тепер він розуміє, що коли батько помре, йому доведеться зайняти його місце. Після похорону Віто Корлеоне настає пора діяти. Поки Майки з дружиною знаходяться в храмі на хрещенні дитини Коні, його бійці вбивають Барзіні, Таталья і усіх, хто брав участь у змові. На ранок, дізнавшись про те, що трапилося, Кейт в жаху звертається до чоловіка з питанням, чи його це рук справа. Він відповідає - ні. Вона заспокоюється і в цей момент через відчинені двері кабінету бачить, що до Майклу підходять люди і дають клятву вірності. Вона розуміє, що в місті з'явився новий Хрещений батько.

Інформація про фільм Хрещений батько (1972)

Рік: 1972
Країна: США
Кіностудія: Alfran Productions
Основні актори: Аль-Пачіно Marlon Brando - Don Vito Corleone - Santino 'Sonny' Corleone Richard S. Castellano - Peter Clemenza (as Richard Castellano) Robert Duvall - Tom Hagen Sterling Hayden - Capt. McCluskey John Marley - Jack Woltz Richard Conte - Don Emilio Barzini Al Lettieri - Virgil 'The Turk' Sollozzo Diane Keaton - Kay Adams Abe Vigoda - Sal Tessio Talia Shire - Connie Corleone Rizzi Gianni Russo - Carlo Rizzi John Cazale - Fredo Corleone Rudy Bond - Don Carmine Cuneo

Фільм Хрещений батько (1972) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам