загрузка...

Фільм Клік: з пультом по життю (2006)

Click
Постер до фільму Клік: з пультом по життю (2006)
Архітектор Майкл Ньюман завжди вибирає кар'єру, думаючи, що на сім'ю у нього завжди вистачить часу коли-небудь потім. У нього є красуня-дружина Донна і парочка чудових дітлахів, але хіба це і мережа найголовніше? Він забігали і втомився в гонитві за матеріальним благополуччям. Йому не хочеться порожніх сварок, хвороб, рутини. От би отримати девайс, здатний перемотати час! Одного разу, намучилися від побутових проблем, Майкл вирішує відправитися в магазин і придбати універсальний пульт, щоб хоча б телевізор його не засмучувати. Пізно ввечері вже все виявилося закрито, крім єдиного супермаркету, де чоловік зустрічає таємничого Морті. Той дає йому пульт, який може управляти життям і часом. Тепер не доведеться слухати довгі тиради начальства, не потрібно хворіти, перемотати можна все, що завгодно, займаючись тільки тим, що насправді важливо. Ньюман досягає неймовірних висот в бізнесі, він не бачить ні суперечок, ні неприємностей. Однак в один прекрасний момент раптом розуміє, що пропустив також і щось важливе, зовсім випав з життя і не помітив, як навколо нього все змінилося. До того ж пульт запам'ятав все, що Майкл колись перемотав і повторює це самостійно, із завидною регулярністю. Аби не допустити більше в цьому брати участь, Ньюман просить Морті забрати пристрій, але воно не має бути повернуто. Сварка призводить до чергового стрибка в часі, і ось - він товстий, на «Майбаху», його колишня дружина вийшла заміж за тренера з плавання, а батько давно помер. На весіллі сина він отримує обширний інфаркт і вмирає, але виявляється в тому самому супермаркеті, багато років тому. Все це було лише перевіркою, а знайшовши вдома на столику пульт із запискою від Морті, він просто кидає девайс в урну.

Інформація про фільм Клік: з пультом по життю (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Френк Корачі
Основні актори: Адам-Сендлер, Кейт-Бекінсейл, Крістофер-Уокен Девід Хесселхофф, Генрі Вінклер, Джулі Кавнер, Шон Естін, Джозеф Кастанон, Джона Хілл, Джейк Хоффман, Джеймс Ерл Джонс, Рейчел Дреч, Тім Херліхі, Нік Свардсон, Тоші Тода, Кеті Кессіді, Софі Монк, Мішель Ломбардо, , Террі Крюс, Роб Шнайдер, Керолін Хеннесі

Фільм Клік: з пультом по життю (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам