загрузка...

Фільм Кохання і танці (2009)

Love N' Dancing
Постер до фільму Кохання і танці (2009)
Чарівна Емі Смарт ( «Ефект метелика», «Адреналін») в молодіжній мелодрамі «Любов і танці», знятої в кращих традиціях таких хітів, як «Крок вперед» і «Брудні танці». Неймовірна історія кохання звичайної вчительки і колишнього танцюриста, який втратив віру в себе. Джессіка Донован живе зовсім звичайним життям шкільної вчительки. У неї є чоловік - упертий трудоголік, вічно пропадає у відрядженнях і на ділових зустрічах. Але одного разу сірі будні нудьгує викладача розквітають новими фарбами. Джессіка знайомиться з колишнім професійним танцюристом Джейком Мітчеллом, який колись блищав на всіляких конкурсах. Хлопець страждає комплексом неповноцінності через свого невеликого недуги. Справа в тому, що він з народження повністю позбавлений слуху, що заважає йому повністю розкрити свій творчий потенціал. У Джейка є відносини з його колишньою партнеркою по танцях Корін, але все не так гладко, як хотілося б. Дві заблукалих душі зустрічаються, щоб розфарбувати свій світ заново, знайшовши свободу і незалежність від сірої рутини.

Інформація про фільм Кохання і танці (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: RoRo productions
Режисер: Роберт Айскоув
Основні актори: Том Маллой, Біллі Зейн, Ніколя Ройстон, Керолайн Перлман, Лейла Арчері, Рейчел Дреч, Бетті Уайт, Пурва Беді, Френк Бонд, Емі Смарт

Фільм Кохання і танці (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам