загрузка...

Фільм Костянтин: Володар темряви (2005)

Constantine
Постер до фільму Костянтин: Володар темряви (2005)
Екзорцист і медіум Джон Костянтин здатний бачити потойбічний світ. Ще в дитинстві він, не витримавши тягаря цього дару, наклав на себе руки, але було реанімовано. З тих самих пір він вирішив битися на боці добра і боротися з демонами, щоб уникнути пекла, куди він повинен потрапити за самогубство. За довгі роки Костянтин став найсильнішим екзорцистом, але так і не отримав вибачення за свій гріх, а найближчим часом йому судилося померти через останній стадії раку легенів. В цей час до нього за допомогою приходить Анджела, співробітник поліції, яка намагається знайти відповідального за вбивство своєї сестри-близнючки Ізабель. Джон вирішує випровадити дівчину, але відразу після цього на неї нападають демони, і він надає допомогу. Анджелі відкривається правда про світ навколо, про ангелів і демонів, що оточують людський світ. Незабаром Костянтинові стає, що син Люцифера Маммон хоче захопити Землю. Щоб проникнути в наш світ він збирався використовувати Ізабель і легендарне Спис Долі. Після смерті Ізабель залишається лише використовувати Анджелу, яку незабаром викрадають невидимі сили. Щоб зупинити кінець світу, Костянтину потрібно знайти дівчину і протистояти поплічникам Маммона, які підуть на все, щоб влаштувати пекло на Землі.

Інформація про фільм Костянтин: Володар темряви (2005)

Рік: 2005
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Френсіс Лоуренс
Основні актори: Кіану-Рівз, Тільда-Свінтон Рейчел Вайс ( Rachel Weisz ), Шайа ЛаБаф ( Shia LaBeouf ), Джимон Хунсу ( Djimon Hounsou ), Макс Бейкер ( Max Baker ), Прюітт Тейлор Вінс ( Pruitt Taylor Vince ) та інші.

Фільм Костянтин: Володар темряви (2005) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам