загрузка...

Фільм Манжурський кандидат (2004)

The Manchurian Candidate
Постер до фільму Манжурський кандидат (2004)
Дії трилера "Маньчжурський кандидат" починаються в 1991 році в Перській затоці, коли армія США брала активну участь у визволенні Кувейту від іракських військ. Незадовго до проведення операції "Буря в пустелі" загін під командуванням Беннетта Марко потрапляє в засідку під час патрулювання місцевості. Сержанту Реймонду Шоу вдається зробити справжній подвиг і врятувати своїх товаришів поки капітан знаходився без свідомості. Через роки майор Бен Марко продовжує служити своїй країні, але страждає від постійних нічних кошмарів, в яких він бачить дивні експерименти над собою і рештою солдатами. За роки прославлений герой Реймонд Шоу переїхав до штату Нью-Йорк, зайнявся суспільно-корисною роботою і дослужився до посади губернатора. Зустрівшись на офіційному прийомі Марко хоче поговорити з Шоу про нічні кошмари, але Реймонд поводиться вкрай дивно. Розуміючи, що в Кувейті відбувалося щось дивне і незаконне, Бен Марко починає вести власне розслідування. Ось тільки сенатору Елеанор Шоу, що бере участь в перегонах на посаду віце-президента США, копання в минулому сина абсолютно ні до чого.

Інформація про фільм Манжурський кандидат (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: M.C. Productions
Режисер: Джон Франкенгеймер
Основні актори: Френк-Сінатра Лоуренс Гарві, Джанет Лі, Анджела Ленсбері, Генрі Сільва, Джеймс Ґреґорі, Леслі Перріш, Джон МакҐайвер, Най Діех, Джеймс Едвардс

Фільм Манжурський кандидат (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам