загрузка...

Фільм Метро (1997)

Metro
Постер до фільму Метро (1997)
Американський комедійний бойовик з неповторним Едді Мерфі у головній ролі був знятий режисером Томасом Картером. У цьому фільмі Мерфі буде грати роль неабиякого поліцейського, наділеного почуттям гумору, чарівністю і, безсумнівно, авторитетом в своїх колах. Протистояти йому буде злочинець, який убив його найкращого друга, до того ж викрав коштовності на велику суму. Як зуміє впоратися з незаконослухняним хлопцем головний герой, а також постояти за честь загиблого напарника, ми пропонуємо вам дивитися онлайн в фільмі «Міська поліція». Скотт Роупер спеціалізується на такій тонкій справі, як переговори з злочинцями, які захопили заручників. Кевін Макколл - відмінний снайпер і за сумісництвом юний учень Скотта. Хлопцям доведеться об'єднатися проти одного підступного бандита, не тільки вбив одного Скотта, який викрав коштовності, але і зумів втекти з в'язниці після першої його упіймання. Як тільки злодій опинився на волі, він викрав дівчину Скотта. Але всьому є межа - терпінню поліцейського приходить кінець ...

Інформація про фільм Метро (1997)

Рік: 1997
Країна: США
Кіностудія: Touchstone-Pictures
Режисер: Томас Картер
Основні актори: Едді-Мерфі Кім Мійорі (Kim Miyori), Арт Еванс (Art Evans), Джеймс Карпентер (James Carpenter), Майкл Рапапорт (Michael Rapaport), Донал Лог (Donal Logue), Джені Чуа (Jeni Chua), Дік Брайт (Dick Bright), Девід Майкл Сілверман (David Michael Silverman), Деніс Арндт (Denis Arndt), Френк Соммервіль (Frank Sommerville), Кармен Еджого (Carmen Ejogo)

Фільм Метро (1997) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам