загрузка...

Фільм Обговоренню не підлягає - 2 (2006)

Undisputed II: Last Man Standing
Постер до фільму Обговоренню не підлягає - 2 (2006)
Бокс, Росія і горілка - нехитрий асоціативний ряд, що спливає у фільмі Незаперечний 2. Справа в тому, що головний герой є чемпіоном світу з боксу, приїжджає в Росію і знімається в рекламі горілки. Потрапивши в халепу, герой потрапив до в'язниці і після певної кількості перипетій змушений знову доводити своє чемпіонство на рингу. Ось тільки бій вже далеко не за титул, а за власну свободу. І, зрозуміло, герой налаштований вкрай рішуче. Динамічний і захоплюючий, фільм приваблює не тільки сюжетом. Айзек Флорентайн приділив увагу і драматичної складової, змушуючи щиро співпереживати, що відбувається на екрані. Харизматичний головний герой і яскраві сцени боїв також не залишать байдужими жодного глядача. Крім того, російському глядачеві дуже цікаво подивитися на сприйняття своєї країни очима іноземців. Часом це стандартний набір стереотипів, викликає лише усмішку, але часом випливають дуже цікаві дрібниці. Чи фільм претендує на звання шедевра і сенсації в історії світового кінематографа, однак він, безсумнівно, є яскравим, динамічним і якісним представником свого жанру і прекрасним проведенням часу для глядачів.

Інформація про фільм Обговоренню не підлягає - 2 (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: Millennium-Films
Режисер: Айзек Флорентайн
Основні актори: Майкл Дж.Вайт, Скот Едкінс, Бен Кросс, Елі Данкер, Марк Івані, Кен Лернер, Дейзі Ленг, Сільвіо Саймак, Івайло Герасков, Валентин Ганев, Атанас Сребрев

Фільм Обговоренню не підлягає - 2 (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам