загрузка...

Фільм Обійми мене (2009)

Embrace me
Постер до фільму Обійми мене (2009)
Фільм "Обійми мене" розповідає про життя кількох молодих людей, різних за характером, принципами, способом життя, які просто живуть. Макс - звичайний продавець автомобілів, який без розуму від стритрейсинга - вуличних гонок. Хімік - як можна здогадатися з його прізвиська - хороший хімік, який працює в косметичній компаній. а Лера - телеведуча, що веде ранкову передачу на одному з каналів. Але є тема, що так чи інакше доторкнулася до їх долі - наркотики та СНІД. Відповідальність за свої вчинки не можливо перекласти на когось. Чиясь помилка обійшлася без наслідків, дякуючи вдачі, а для когось - назавжди змінила життя... Ідея фільму дуже актуальна в наш час, так як проблема, описана в цьому фільмі все більше і більше мучає головним болем людей, незалежно від їх професії, статусу або сімейного стану. Тільки за фільм на таку тему вже можна сказати «Спасибі». Це фільм-застереження. Фільм, після перегляду якого залишаються сильні враження. Фільм, який розповідає про життя, життя без рожевих окулярів.

Інформація про фільм Обійми мене (2009)

Рік: 2009
Жанр: Драма
Країна: Україна
Кіностудія: Світлофор Фільм
Режисер: Любомир Кобильчук
Основні актори: Яніна Соколова, Ілля Іващенко, Софія Джунь, Валентин Томусяк, Юрій Лебедевич, за участі Сергія Романюка, Володимира Вірчіса, Ольги Навроцької, Каші Сальцової та гурту "Крихітка"

Фільм Обійми мене (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам