загрузка...

Фільм Офіціантка (2007)

Waitress
Постер до фільму Офіціантка (2007)
Рядова офіціантка кафе «Забігайлівка у Джо» на ім'я Дженна, одружена з тираном. Кожен день дівчина терпить причіпки і примхи чоловіка Ерла. У Дженни є особливий кулінарний талант. Її коник, це чудово смачні пироги. Щодня вона пече винятковий варіант пирога. Дженна поставила собі високу планку, взяти верх на конкурсі смачних пирогів. Але ідея про участь і плани сходять нанівець, коли вона випадково дізнається про одну звістку. Всі наче уві сні, повірити важко. Вагітність від норовливого чоловіка заводить бідолаху в глухий кут. Дженне здається що виходу немає. Але несподівано у Дженни зав'язуються стосунки з привабливим чоловіком, гінекологом по імені Поматтер, він тільки недавно переїхав до їхнього міста. Доктор був середнього віку і одружений. У дівчини в серці розцвіла надія, але обставини їх відносин наштовхують її на думки. У неї в голові постійно крутяться думки про те, що їхній роман це помилка. Вона не може визначитися, що ж насправді тягне до доктора Поматтеру, справжні почуття або просто дружнє ставлення.

Інформація про фільм Офіціантка (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Night and Day Pictures
Режисер: Едріенн Шеллі
Основні актори: Кері Рассел / Keri Russell, Нейтан Філліон / Nathan Fillion, Шеріл Гайнс / Cheryl Hines, Джеремі Сісто / Jeremy Sisto, Енді Ґріфіт / Andy Griffith, Едріенн Шеллі / Adrienne Shelly, Едді Джемісон / Eddie Jemison, Лью Темпл / Lew Temple, Дарбі Стенчфілд / Darby Stanchfield, Гайді Сулцман Heidi Sulzman

Фільм Офіціантка (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам