загрузка...

Фільм P.S. Я кохаю тебе (2007)

P.S. I love You
Постер до фільму P.S. Я кохаю тебе (2007)
Джеррі і Холлі Кеннеді - молода сімейна пара. Іноді вони сваряться, як і багато сімей, але по-справжньому люблять один одного. Джеррі - ірландець, а Холлі - американка. Подружжя живе в Нью-Йорку, на Манхеттені, в маленькій квартирі. Часом розмір їх житлоплощі стає приводом для гарячих суперечок. Одного разу Джеррі і Холлі повертаються додому після вечері у матері Холлі. Коли жінка запитала, чому у них немає дітей, то Джеррі відповів, що Холлі ще не готова до цього. Холлі образилася. Подружжя сперечаються. Джеррі кричить, що хоче дитину. Холлі у відповідь заявляє, що втомилася після роботи і не хоче займатися «гарячим брудним сексом», як, напевно, мріє Джеррі. Крім того, дружина нагадує чоловікові, що їх квартира занадто мала для трьох. Але незабаром подружжя остигають і миряться. У наступній сцені Холлі знаходиться на поминках. Виявляється, чоловік Джеррі помер від пухлини мозку. Холлі впадає в глибоку депресію. Вона не виходить з квартири, не працює, не ходить по магазинах. Цілими днями вона думає про чоловіка. Незабаром настає її 30-ий день народження. Сім'я приходить її відвідати і впадає в ступор від того, як запустила себе дівчина. Близько допомагають їй прибрати квартиру і привести себе в порядок. У день народження Холлі несподівано отримує звісточку від померлого чоловіка у формі красивого пирога з проханням, записаної на диктофон, піти і повеселитися. Виявляється, перш, ніж чоловік помер, він написав Холлі ряд листів. Він спланував все так, що вони будуть допомагати їй впоратися з горем і почати нове життя. Холлі кориться Джеррі. Слідом різними способами вона отримує ще ряд листів. Кожне таїть в собі чергову пригоду для Холлі. І в кожному є приписка - P.S. Я люблю тебе. Кожен лист підштовхує Холлі до нового життя без чоловіка. З листами Джеррі Холлі заново відкриває історію їх першої зустрічі і кохання. Через свої спогади про старе життя Холлі пристосовується до нової. Без чоловіка. В кінці фільму Холлі почувається вільною від горя і приїжджає до Ірландії. Джеррі допоміг їй навіть з того світу.

Інформація про фільм P.S. Я кохаю тебе (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Alcon Entertainment
Режисер: Річард ЛаГравенес
Основні актори: Хіларі-Свонк, Джерард-Батлер, Ліза-Кудроу Джина Гершон (Gina Gershon), Джеймс Марстерс (James Marsters), Кеті Бейтс (Kathy Bates), Гаррі Коннік мол. (Harry Connick Jr.) та інші

Фільм P.S. Я кохаю тебе (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам