загрузка...

Фільм Похмурий самурай (2002)

Tasogare Seibei / The Twilight Samurai
Постер до фільму Похмурий самурай (2002)
Оповідання веде дочка самурая Сейбея Игути. Він самурай найнижчого рангу і служить клану Унасака. Товариші завжди запрошували Сейбея повеселитися разом з ними, але він постійно відмовлявся і поспішав додому. Вдома його чекали дві дочки і літня мама, а дружина нещодавно померла. Через такої поведінки йому дали прізвисько «похмурого Самурая». Сейбей був дуже бідний, він зміг оплатити похорон дружини тільки за гроші, виручені продажем самурайського меча. Томое - подруга дитинства Сейбея, що кинула чоловіка - алкоголіка Тоётаро. Коли її колишній образив Томое і всю її сім'ю, Сейбей вирішує заступитися за них, вступивши в поєдинок з кривдником. «Похмурий Самурай» принизив Тоётаро, бо переміг його, побивши тільки лише палицею. У подяку Томое допомагає по господарству родині Сейбея, вона могла б замінити матір дівчаткам. Родичі пропонують йому одружитися, але Сейбей відмовився, пояснивши це тим, що він дуже бідний.

Інформація про фільм Похмурий самурай (2002)

Рік: 2002
Країна: Японія
Кіностудія: Eisei Gekijo Company
Режисер: Йодзі Ямада
Основні актори: Хіроюкі Санада / Hiroyuki Sanada, Ріе Міядзава / Rie Miyazawa, Нендзі Кобаясі / Nenji Kobayashi, Рен Осуґі / Ren Osugi, Міцуру Фукікоші / Mitsuru Fukikoshi, Канако Фукаура / Kanako Fukaura, Хіроші Канбе / Hiroshi Kanbe, Мікі Іто / Miki Itô, Еріна Хашіґучі / Erina Hashiguchi, Рейко Кусамура / Reiko Kusamura

Фільм Похмурий самурай (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам