загрузка...

Фільм Посередники (2009)

Middle Men
Постер до фільму Посередники (2009)
Брак грошей та невдачі з роботою змушують двох друзів придумувати нові системи, які допоможуть їм заробити більше грошей. Невдачливий ветеринар і колишній ракетний інженер вирішують створити нову білінгову систему, завдяки якій можна було б здійснювати оплату порносайтів, причому, щоб все це працювало онлайн. Для початку вони вирішують просто сканувати фотографії з журналів, після чого викладати знімки в інтернет. Але з часом стало зрозуміло, що асортимент потрібно робити більш широким, оскільки публіці швидко набридне все це і вони підуть до конкурентів. Але вони швидко знайшли вихід. Друзі зв'язуються з представниками російської мафії, які володіють місцевим стрип-клубом. Ті погоджуються, якщо вони будуть ділити прибуток. У хлопців бракує досвіду, так що вони не особливо впевнено почувають в якості представників порно-бізнесу. Вони знаходять Джека, який є цілком зразковим сім'янином, але у нього є талант домовлятися з людьми про ті справи, які вигідні йому. Тепер він виявляється втягнутим в порно-індустрію, де всім заправляють мафіозі, а за ними полюють федеральні агенти і терористи. Відходити назад він не збирається, так як тут крутяться чималі гроші.

Інформація про фільм Посередники (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Режисер: Джордж Галло
Основні актори: Джованні Рібізі, Люк Вілсон, Гебріел Махт, Джасінда Беррет, Джеймс Каан, Кевін Поллак, Лаура Ремсі, Раді Шербеджія, Террі Крюс, Келсі Греммер

Фільм Посередники (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам