загрузка...

Фільм Проблиски надії (1998)

Hope Floats
Постер до фільму Проблиски надії (1998)
Головна героїня романтичної мелодрами "Проблиски надії" красива молода жінка, колишня королева краси Берді Прітті цілком задоволена своїм сформованим життям. Вона одружена з прекрасним чоловіком Білом, виховує чудову донечку Берніз, живе в гарному будинку, має кращу подругу Коні. Здавалося б, все добре. Але так було до того, як Берді взяла участь у ток-шоу на телебаченні, де її краща подруга зізналася, що у неї роман з Білом. Ідеальне життя зруйнувалася в одну мить, як картковий будиночок. Шокована, розчарована і зганьблена на всю країну, вона вирішує виїхати подалі, забравши дочку з собою. Берді відправляється в Техас, в місто Смівілл, де живе її мати і де вона виросла. Там, далеко від суєти, вона сподівається почати життя заново за підтримки матері і старих друзів. Повне усвідомлення своїх проблем і проблиски надії на щасливе життя, приносить несподівана зустріч Берді зі своїм старим другом і колишнім шанувальником Джастіном.

Інформація про фільм Проблиски надії (1998)

Рік: 1998
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Форест Вітакер
Основні актори: Сандра-Баллок Гаррі Коннік (Harry Connick Jr.), Джина Ровландс (Gena Rowlands), Мае Вітман (Mae Whitman), Майкл Паре (Michael Paré)

Фільм Проблиски надії (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам