загрузка...

Фільм Сім душ (2008)

Seven Pounds
Постер до фільму Сім душ (2008)
На початку фільму головний герой дзвонить в службу порятунку, щоб заявити про самогубство, а в якості жертви називає себе. За два роки до цього Тім Томас став учасником автокатастрофи, і з його вини загинули семеро людей, включаючи його наречену. Після цієї події він вже не міг жити як раніше. Тім кинув роботу інженера в космічній галузі та вирішив пожертвувати своєму братові, який працює в податковій службі, свою легеневу долю. Він вирішив не зупинятися на цьому, після чого віддав частину печінки Холлі, яка працює з дітьми, нирку - Джорджу, тренеру з хокею, а кістковий мозок - хлопчикові на ім'я Ніколя. Після цього Тім дізнався, що допомоги потребує якась Конні, чий співмешканець постійно б'є її. Герой переїжджає в мотель, а свій будинок на березі океану переписує на неї, де Конні разом з двома дітьми починає нове життя. Потім Тім краде службової посвідчення свого брата, щоб під виглядом наловити службовця перевірити ще кількох претендентів на донорство. Езре Тернеру, сліпому продавцеві, який коротає час за грою на піаніно, потрібно рогівка. Тім дзвонить йому і намагається вивести з себе, але Езра зберігає незворушність, після чого оголошується гідним кандидатом. Керуючий же будинком для людей похилого віку виявляється запеклим негідником, після чого Тім вирішує знайти іншу людину, якій потрібна допомога. Він знайомиться з Емілі Позою, якій потрібно серце. З огляду на її рідкісну групу крові, шансів у неї вкрай мало. Згодом Емілі і Тім закохуються одне в одного. І хоча герой знову пізнав любов, зберегти життя дівчини він може тільки ціною свого власного життя. Тім вирушає в мотель, лягає в крижану ванну, пише записку, яка вказує рятувальникам, що робити з його тілом, а потім дзвонить в службу порятунку і вбиває себе, випускаючи в ванну смертельно отруйну медузу. Зазначений в якості виконавця заповіту друг на ім'я Ден стежить, щоб його органи були пересаджені Езре і Емілі, які пізніше знайомляться один з одним, об'єднані загальним знайомством.

Інформація про фільм Сім душ (2008)

Рік: 2008
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Габріеле Муччіно
Основні актори: Уілл-Сміт Розаріо Доусон, Вуді Харрельсон, Майкл Ілі, Беррі Пеппер, Елпідія Каррільо, Робін Лі, Джо Нуньєс, Білл Смітрович, Тім Келлехер

Фільм Сім душ (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам