загрузка...

Фільм Спокуса (2001)

Original Sin
Постер до фільму Спокуса (2001)
Іноді цікаво подивитися як би виглядав той, чи інший популярний фільм в декораціях кардинально іншої епохи. В еротичній драмі «Спокуса» за участю Анджеліни Джолі і Антоніо Бандераса можна побачити, як би виглядав «Основний інстинкт» в антуражі костюмованого трилера кінця 1800-их років. Заможний кубинський торговець Луіс Антоніо Варгас вирішує обзавестися сім'єю і одружитися на чарівній американці Джулії Расселл. Вони познайомилися по листуванню, проте Луїс Антоніо все одно буквально втратив дар мови, коли вони вперше зустрілися. Образ в його голові, навіяний листами, що не поєднувався з неймовірно красивою, владної і фатальною жінкою, яку він побачив. З того самого моменту кубинець безповоротно закохався в цю чудову жінку, що обернулося для нього в подальшому одними тільки проблемами. Безмежна любов і привабливі чари Джулії немов додали тієї необхідної гармонії до його колишнього життя. Але щастя Луїса Антоніо тривало зовсім недовго, аж до того моменту, коли Джулія безслідно зникла, прихопивши з собою значну частину його стану. Якщо вам цікаво дізнатися, чим закінчиться ця історія, то рекомендуємо дивитися онлайн «Спокуса».

Інформація про фільм Спокуса (2001)

Рік: 2001
Країна: США, Франція
Кіностудія: Epsilon Motion Pictures,
Режисер: Майкл Крістофер
Основні актори: Анджеліна-Джолі, Антоніо-Бандерас Томас Джейн / Thomas Jane, Джек Томпсон / Jack Thompson, Грегорі Іцин / Gregory Itzin

Фільм Спокуса (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам